Cennik

Usługa
Cena
Wizyta konsultacyjna
175 zł
Konsultacja ortodontyczna
od 265 zł
Tomograf
od 200 zł
RTG panoramiczne
120 zł
RTG zęba pojedyńczego
60 zł
Wypełnienie w zębie stałym
od 350 zł
Znieczulenie komputerowe WAND
80 zł
Leczenie endodontyczne
od 980 zł
Ekstrakcja chirurgiczna
od 700 zł
Znieczulenie ogólne
od 1500 zł
Profilaktyka dorosłych
360 zł
Aparat nakładkowy Invisalign
od 5700 zł
Aparat stały
od 2750 zł
Wizualizacja 3D
1200 zł
Implant SPI Thommen Medical
od 3250 zł
Zabieg z użyciem lasera
od 150 zł

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Podane ceny mogą  ulec zmianie, ich wysokość uzależniona jest od złożoności leczenia.

Cennik zaktualizowano 1.04.2023r.

Implantologia

Męczy Cię stosowanie ruchomych protez stomatologicznych? Szukasz wypełnienia, które będzie bardziej estetyczne i zapewni Ci większą swobodę podczas spożywania posiłków? Skorzystaj z dobrodziejstw implantologii, które czekają na Ciebie w Dentarii.

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza to dziedzina stomatologii polegająca na odbudowie zębów, które uległy zniszczeniu przez próchnicę lub uraz.

Bezbolesne leczenie

Stosujemy nowoczesny, bezbolesny, komputerowo sterowany system do wykonywania znieczuleń stomatologicznych The Wand™. Mamy do wyboru 5 rodzajów znieczuleń. Podawaniem znieczulenia steruje komputer.

Protetyka

Jeśli Twój uśmiech został nadszarpnięty zębem czasu z łatwością możesz przywrócić mu dawny blask i świetność, korzystając ze współczesnych zdobyczy protetyki stomatologicznej. Odwiedź nas w częstochowskiej przychodni stomatologicznej Dentaria – wszechstronna stomatologia, a z pewnością pomożemy Ci uzyskać wymarzone efekty.

Leczenie zębów w narkozie

Brak współpracy pacjenta, reakcja stresowa mogą pogarszać przebieg leczenia, DENTOFOBIA- paraliżujący strach przed dentystą utrudniają, a czasem wręcz uniemożliwiają prawidłowe wykonanie zabiegu.

Periodontologia

Periodontologia zajmuje się leczeniem chorób dziąseł i tkanek otaczających czyli przyzębia. Dolegliwości takie jak: zapalenie dziąseł i przyzębia, odsłaniające się szyjki zębów czy paradontoza, powinny być niezwłocznie skonsultowane ze stomatologiem który przy odpowiedni wczesnym zdiagnozowaniu problemu, skutecznie pomoże, nie narażając pacjenta na bolesne powikłania.

Endodoncja

Leczenie kanałowe pod mikroskopem, daje duże szanse na uratowanie zęba skazanego wcześniej na usunięcie. W Dentarii dzięki nowoczesnemu znieczuleniu komputerowemu leczenie kanałowe przebiega bezboleśnie.

Stomatologia estetyczna

Dzięki stomatologii estetycznej możemy poprawić kształt zębów, który często odbiega od ideału. Naszym pacjentom możemy zaoferować całą gamę rozwiązań estetycznych od wybielania przez licówki, uzupełnienie typu inlay lub onlay, korony, mosty po odbudowy zębów na implantach.

Licówki

Jeśli potrzeba zatuszować estetyczne niedoskonałości zębów w odcinku przednim zaproponujemy Ci w Dentarii – wykonanie licówek – nakładek na zęby, które pomagają rozwiązać ewentualne problemy. Licówki pozwalają osiągnąć spektakularne efekty, mimo niewielkiej ingerencji w twarde tkanki zęba

Wybielanie

Piękny i zdrowy uśmiech to bardzo ważny element aparycji. Każdy o nim marzy, jednak nie każdy może się nim poszczycić.

Higienizacja

Właściwa higiena jamy ustnej jest jednym z podstawowych elementów zapobiegania próchnicy. W Dentaria – Wszechstronna Stomatologia, od najmłodszych lat edukujemy naszych pacjentów i uczymy ich dobrych nawyków związanych z higieną jamy ustnej.

Chirurgia stomatologiczna

Bywają przypadki, kiedy interwencja chirurgiczna jest nieunikniona i stanowi jedyną możliwą drogę do zażegnania problemów stomatologicznych. W obliczu takiej konieczności Twoim najlepszym wyborem będzie oddanie się pod opiekę wykwalifikowanego i doświadczonego chirurga dentystycznego.

Diagnostyka Radiologiczna

Na miejscu w Dentarii możemy wykonać zdjęcia pantomograficzne, przylegające, punktowe, cefalometryczne oraz tomografię komputerową.

Opieka w ciąży

Przyszłym Mamom zapewniamy specjalistyczną opiekę stomatologiczną. Udzielamy wskazówek jak skutecznie w okresie ciąży dbać o zęby matki i dziecka.

Alergologia

Choć na co dzień pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy, na każdym kroku spotykasz się z czynnikami, które mogą wywołać niepożądane reakcje ze strony Twojego organizmu.

Logopedia

Boisz się odezwać w towarzystwie, mimo że masz naprawdę dużo do powiedzenia? Nie pozwól, by wada wymowy Cię ograniczała!

Ortodoncja

Wady zgryzu to częsty problem, z którym borykają się Pacjenci w różnym wieku. Niewłaściwe ułożenie zębów może znacznie utrudniać higienę jamy ustnej, prowadzić do powstawania próchnicy, chorób dziąseł, problemów z prawidłową wymową, a nawet negatywnie wpływać na rysy twarzy. Nowoczesna ortodoncja pozwala na ich skuteczne i szybkie korygowanie, pozwoli Ci cieszyć się atrakcyjnym wyglądem i pełnią zdrowia!

śledź nas na: