Implantologia

Męczy Cię stosowanie ruchomych protez stomatologicznych? Szukasz wypełnienia, które będzie bardziej estetyczne i zapewni Ci większą swobodę podczas spożywania posiłków? Skorzystaj z dobrodziejstw implantologii, które czekają na Ciebie w Dentarii.  

Brak nawet pojedynczych zębów negatywnie wpływa na życie pacjenta. Niedostatki w uzębieniu mogą być powodem zaniżonej samooceny, problemów ze spożywaniem posiłków, występowania trudności w mówieniu, a nawet skutkować silnymi bólami głowy i problemami ze snem. Ponadto implanty mają korzystny wpływ na kości, nie podrażniają dziąseł i nie stawiają przed pacjentem ograniczeń co do rodzaju spożywanych pokarmów. Implant, który uzupełnia wolną przestrzeń, zapobiega też zmianie położenia sąsiednich zębów.

Zastosowanie implantów zębowych gwarantuje wysoką estetykę i trwałość efektów leczenia.

Implantologia stomatologiczna koncentruje się wokół zaawansowanych technologicznie sposobów uzupełniania braków w uzębieniu. Dzięki implantologii można odbudować pojedynczy ząb, jak i cały łuk. Implanty, które stosujemy wyróżniają się najwyższa jakością, są wytrzymałe i funkcjonalne. Wysoki poziom ich wykonania i indywidualny dobór do potrzeb pacjenta sprawiają, że doskonale komponują się z naturalnymi zębami pacjenta.

 

Przeprowadzając zabiegi w Dentarii – wszechstronnej stomatologii , korzystamy z systemu implantów Thommen Medical®. Te stworzone według najwyższych, szwajcarskich standardów jakości implanty są z powodzeniem stosowane od ponad 30 lat. Thommen Implant System jest łatwy w użyciu, a jednocześnie jest ekstremalnie precyzyjny i gwarantuje doskonałe rezultaty kliniczne. System Thommen spełnia wymagania klinicystów w każdym aspekcie – jest łatwy w użyciu, ekstremalnie precyzyjny, doskonale sprawdza się w estetycznych rekonstrukcjach i gwarantuje świetny efekt końcowy.W naszym gabinecie rekomendujemy pacjentom właśnie implanty Thommen Medical®.

śledź nas na:

umów wizytę