Przychodnia dentystyczna Dentaria istnieje od 1991 roku, naszym głównym motto jest wszechstronność i integralność leczenia, docieramy do przyczyn, leczymy kompleksowo przy pomocy najnowszych technologii i innowacyjnych metod. 

Możemy poszczycić się faktem, że założycielka Dentarii dr Iwona Żuławińska jest twórczynią autorskiego programu leczenia dzieci a  współwłaściciel dr Rafał Zalasiński   stworzył  autorski program stomatologii integralnej. 

Indywidualnie i całościowo podchodzimy do problemów naszych pacjentów . Staramy się poznać wszystkie kłopoty zdrowotne i postawić dokładną diagnozę. Dentysta powinien aktywnie poszukiwać przyczyn występujących problemów stomatologicznych i starać się je wyeliminować, a nie leczyć tylko objawowo oraz naprawczo.

Naszymi pacjentami są całe rodziny, poczynając od najmłodszych kończąc na ich dziadkach i pradziadkach. Leczymy pacjentów z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, protetyki i stomatologii dziecięcej a także wykorzystując technologie implantologiczne, ortodontyczne i endodontyczne.

Zespół Dentarii liczy blisko 30 osób, w tym 15 wykwalifikowanych doświadczonych lekarzy i specjalistów ciągle podnoszących swoje kompetencje zarówno w kraju i za granicą. Nasza przychodnia to 7 gabinetów pracujących przez 12 godzin dziennie każdy, wyposażonych w najnowocześniejsze urządzenia, takie jak tomograf komputerowy, mikroskop czy laser stomatologiczny, które umożliwiają nam bardzo dokładną diagnostykę oraz skuteczne, bezbolesne leczenie znacznie przyspieszające procesy gojenia. Dopełnieniem kompleksowego leczenia stomatologicznego są usługi specjalistów z zakresu alergologii, logopedii i fizjoterapii.

Wyznajemy zasadę, że tylko holistyczne podejście pozwala utrzymać dobrą kondycję i wigor przez długie lata.

Z myślą o wygodzie naszych pacjentów świadczmy szeroki zakres bezbolesnych usług stomatologicznych dla całych rodzin. Każda wizyta jest wcześniej umawiana. Przed budynkiem Dentarii znajduje się bezpłatny, monitorowany parking. Przesympatyczne i kompetentne recepcjonistki odpowiedzą na każde pytanie oraz poinformują o szczegółach wizyty. Personel odprowadza pacjenta do poczekalni, jeśli będzie to wizyta dziecięca odprowadza do bawialni, gdzie Dziecko będzie mogło przyjemnie spędzić czas, oczekując na wizytę. W tym czasie można skorzystać z bezpłatnego wi-fi, przejrzeć najnowszą prasę i wypić aromatyczną kawę. Naszym Pacjentom zapewniamy ciepłe i zimne napoje. Przed wizytą można także skorzystać z jednorazowych past i szczoteczek do zębów dostępnych w toaletach. W Dentarii dysponujemy również przewijakiem dla najmłodszych pociech. Nasz budynek dostosowany jest do osób niepełnosprawnych, winda umożliwia dojazd do gabinetu. Za wizytę można zapłacić gotówką, kartą płatniczą, przelewem lub w systemie ratalnym. 

Zadzwoń, umów się na wizytę i poznaj inny wymiar stomatologii.

Zapraszamy
Zespół Dentarii

śledź nas na: