Wybielanie

Piękny i zdrowy uśmiech to bardzo ważny element aparycji. Każdy o nim marzy, jednak nie każdy może się nim poszczycić.
Co możesz zrobić, gdy natura nie obdarzyła Cię śnieżnobiałymi zębami lub – jeśli na skutek zaniedbań pielęgnacyjnych i upływającego czasu – nie wyglądają one już tak dobrze jak kiedyś? Odwiedź Dentarię – wszechstronną  stomatologię , i znajdź więcej powodów do uśmiechu .

Zabieg wybielania zębów wykonany w gabinecie stomatologicznym jest w pełni bezpieczny. Co więcej, niektóre z metod profesjonalnego wybielania zębów wzmacniają je i pozytywnie wpływają na ich stan.

Oferujemy profesjonalne wybielanie zębów lampą lub przy pomocy wygodnych nakładek, dzięki którym uzyskuje się spektakularny efekt wybielający. Stosujemy nowoczesne techniki, dbając przede wszystkim o komfortową atmosferę.

•    Wybielania zębów metodą nakładkową – sposób ten polega na wykorzystaniu specjalistycznego żelu Opalescence, przeznaczonego do wybielania i odbarwiania tkanki zębowej. Gęsty, przeźroczysty żel umieszczony jest w wygodnych strzykawkach. Aplikuje się go na indywidualnie dopasowane do potrzeb pacjenta nakładki, które następnie zakłada się na łuki zębowe. Systemu wybielania należy używać zgodnie z zaleceniami stomatologa. Metoda nakładkowa pozwala na wykonanie zabiegu wybielania w dowolnym miejscu i o najkorzystniejszej dla pacjenta porze dnia.  
 
•    Zabieg wybielania  lampą BEYOND™ jest jednorazowy i polega na pokryciu powierzchni zębów wybielającym żelem i zaktywowanie go przy pomocy światła lampy do wybielania tzw. akceleratora. Wybielający żel Beyond to delikatny żel o zrównoważonym pH odpowiedzialny za proces wybielania. Zawiera nadtlenek wodoru oraz inne składniki, których zadaniem jest wzmocnienie rezultatu oraz zmniejszenie wrażliwości. Długość fali optycznej działającej na żel jest dopasowana do źródła niebieskiego światła, które aktywuje żel działając skuteczniej oraz szybciej, niż cokolwiek dotychczas. Niebieskie światło lampy Beyond aktywuje reakcje fotochemiczne i wydobywa naturalne białe składniki barwy zębów.

śledź nas na:

umów wizytę