Inne zaskakujące metamorfozy:

Zgryz dziecka leczony ortodontycznie

Inne zaskakujące metamorfozy:Pacjentka, jako dziecko na skutek urazu zębów miała założoną koronę, która uległa złamaniu.Wraz z mamą zgłosiła się do Naszej przychodni by rozwiązać problem.Lek.

Odbudowa startych siekaczy

Odbudowa kompozytowa, czyli bonding u Pacjentki doktora Macieja Raczyńskiego 14-letnia Pacjentka zgłosiła się z problemem startych zębów siecznych

Braki zębowe uzupełnione implantami

Zdjęcie pacjenta „Po” na wizycie kontrolnej pracy protetycznej po 5-ciu latach!
Jesteśmy dumni, że praca wykonana przez doktora – Maciej Strzelczyka wciąż tak pięknie wygląda
.

Metamorfoza Pana Zygmunta

Treść wpisu jak dbać o zęby … Implantologia w stomatologii polega na odbudowie uzębienia za pomocą sztucznych zębów osadzonych w jamie ustnej na stałe na tytanowych śrubach.

Są to niewielkich rozmiarów śruby, wykonane z tytanu, które umieszczone podczas zabiegu implantacji w kości szczęki lub żuchwy, stanowią podbudowę (podobnie jak naturalny korzeń zęba) dla korony, filaru mostu, bądź swoiste mocowanie dla protezy zębowej.

Implanty znajdują zastosowanie kliniczne w odbudowie pojedynczego lub kilku brakujących zębów, a nawet w całkowitym bezzębiu.

Leczenie braków zębowych z wykorzystaniem wszczepów jest obecnie uznaną i coraz powszechniej stosowaną metodą rehabilitacji narządu żucia. Żadna inna metoda nie pozwala na tak komfortowy, estetyczny i zgodny z naturą efekt leczenia jak współczesna implantoprotetyka.

śledź nas na:

umów wizytę