cennik

Usługa
Cena
Wizyta konsultacyjna
215 zł
Wizyta adaptacyjna – 30 min
150 zł
Tomografia
od 200 zł
RTG panoramiczne
120 zł
Wypełnienie w zębie mlecznym
od 220 zł
Ekstrakcja zęba mlecznego
od 195 zł
Lakowanie
od 150 zł
Profilaktyka dzieci
od 190 zł
Znieczulenie WAND
80 zł
Sedacja wziewna (podtlenek azotu)
od 220 zł
Znieczulenie ogólne
od 1500 zł
Konsultacja ortodontyczna
od 265 zł
Wizualizacja 3D
1200 zł
Aparat nakładkowy Invisalign
od 5700 zł

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Podane ceny mogą  ulec zmianie, ich wysokość uzależniona jest od złożoności leczenia.

Cennik  zaktualizowano 1.04.2023r.

Leczymy bez bólu, wykorzystując podczas zabiegów bezpieczne środki znieczulające. Najmłodszym pacjentom proponujemy różnokolorowe wypełnienia do zębów mlecznych. Zakładanie tego typu plomb jest szybkie, wykazują się one wysoką trwałością, a dodatkowo sprawiają, że dzieci chętniej dbają na co dzień o swoje zęby.

Leczenie

O zęby mleczne należy dbać! Zęby mleczne, zanim wypadną, utrzymują miejsce dla zębów stałych oraz stanowią dla nich swego rodzaju drogowskaz i punkt odniesienia.

Zabiegi w narkozie

Dzieci młodsze (2-6 lat), które boją się wizyty u dentysty, trudno jest w sposób racjonalny przekonać do leczenia w znieczuleniu miejscowym.

Profilaktyka: Ozonowanie

Już od najmłodszych lat należy zapobiegać rozwojowi próchnicy, dlatego w Dentarii rekomendujemy krótki i bezbolesny zabieg ozonowania zębów.

Profilaktyka: Higienizacja

W Dentaria – Wszechstronna Stomatologia , od najmłodszych lat edukujemy naszych pacjentów i uczymy ich dobrych nawyków związanych z higieną jamy ustnej.

Chirurgia

Nasi specjaliści wykonują różne zabiegi w jamie ustnej u dzieci. Są one zawsze wykonywane w znieczuleniu dostosowanym do potrzeb i charakteru dziecka Dziecka.

Znieczulenie

Znieczulenie The Wand, Gaz rozweselający czy znieczulenie ogólne to metody dostępne w Dentarii.

Urazy zębów

Pamiętaj! Gdy ząb jest złamany, pęknięty czy wybity. Znajdź ząb lub jego ułamany kawałek i przetransportuj w odpowiedni sposób do najbliższego gabinetu stomatologicznego.

Pacjent wymagający

16 placówek odmówiło przyjęcia pacjenta z bólem i obrzękiem, Miłosz trafił do nas i uzyskał natychmiastową pomoc.

Ortodoncja

U dzieci w pierwszej kolejności stawiamy na profilaktykę i staramy się zapobiec poważnym wadom zgryzu w przyszłości, poprzez eliminowanie dysfunkcji, parafunkcji, wad postawy i niedrożności górnych dróg oddechowych.

śledź nas na: