autorski program wizyt

Oferujemy unikatowy w skali kraju projekt z zakresu stomatologii dziecięcej, opracowany przez dr Iwonę Żuławińską – założycielkę Dentaria – wszechstronna stomatologia .

Po przybyciu do Dentarii nasz przemiły personel poinformuje gdzie odbędzie się wizyta, odprowadzi Dziecko do naszej poczekali – bawialni, w której Maluch będzie mógł przyjemnie spędzić czas, oczekując na wizytę. Podczas wizyty „ciocie” asystentki zadbają o wybór odpowiedniej bajki, która umili czas spędzony na fotelu. Przedstawią na maskotce kolejność wykonywanych czynności stomatologicznych , dziecko samo będzie mogło pobawić się w dentystę i zrobić wszystko to czego będzie uczestnikiem. Po zakończeniu wizyty, Dziecko zostanie odprowadzone do bawialni (na czas rozmowy rodzica z lekarzem) a następnie do recepcji, gdzie wybierze sobie nagrodę w postaci zabawki.

Dlaczego stomatologia dziecięca w Dentarii? Co nas wyróżnia ?

Mimo ogromu zmian jakie zaszły w ostatnich latach w stomatologii, wizyta u dentysty nadal może budzić strach przed bólem. W Dentarii, krainie przyjaznej stomatologii mali pacjenci dzięki troskliwej i profesjonalnej opiece dentystów i asystentek stomatologicznych czują się przyjemnie i bezpiecznie, tak jak w domu. Nie leczymy na siłę, dlatego oferujemy wizyty adaptacyjne

Amelia sprawdza zęby smokowi
dr Iwona Żuławińska z młodym pacjentem
Amelia ze smokiem zapoznają się z urządzeniami

śledź nas na:

umów wizytę