Pacjent wymagający

16 placówek odmówiło przyjęcia pacjenta z bólem i obrzękiem, Miłosz trafił do nas i uzyskał natychmiastową pomoc.  

Dlaczego nikt nie podjął się interwencji u 6- letniego chłopca?

Przykro o tym pisać, ale tylko, dlatego, że Miłosz jest dzieckiem z zespołem Downa.

Takich historii możemy opowiedzieć setki, często trafiają do nas rodzice ze swoimi dziećmi, którzy usilnie szukali pomocy u lekarzy stomatologów, ale spotykali się z odmową lub komunikatem, że personel nie jest przeszkolony do przyjęcia  „trudnych” pacjentów. 

Rozumiemy, że istnieje strach przed schorzeniami ogólnymi oraz pracą z pacjentem wymagającym (z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem, wadami genetycznymi, w tym trisomią chromosomu 21), ale nie godzimy się na to, by pozostawiać pacjenta bez pomocy.

Nie odmawiamy leczenia Twojemu dziecku

Od ponad 20 lat zajmujemy się pacjentami, którzy nie uzyskali wsparcia w innych placówkach, Dentaria nie odmawia jej żadnemu dziecko.  Współpracujemy z jednym z najlepszych anestezjologów w kraju i jako nieliczni wykonujemy zabiegi w znieczuleniu ogólnym u dzieci z mukowiscydozą, wadami serca, sercem jednokomorowym (HLHS, DORV) zarówno po operacji Glenna, jak i Fontany oraz u dzieci z innymi schorzeniami ogólnymi 
 
Nasi Lekarze, Iwona Żuławińska i Ludwik Dyner od lat współpracują z Cor Infantis – Fundacją na Rzecz Dzieci z Wadami Serca, lecząc zęby dzieci, których serduszka wymagają szczególnej uwagi. Nasza kartoteka jest pełna teczek dzieci z każdego zakątka Polski, które po długich poszukiwaniach lekarza stomatologa trafiają właśnie do nas.  

Zrobimy wszystko co w naszej mocy

Wychodząc naprzeciw potrzebom wielu rodziców, którzy szukają rozwiązania i pomocy dla swoich dzieci. Z zaangażowaniem oraz zgodnie z nasza filozofią skonsultujemy każde dziecko potrzebujące pomocy stomatologicznej.  Zachęcamy do kontaktu z naszą placówką.
 
Z pewnością ze swoje strony uczynimy wszystko, co w naszej mocy, aby wyleczyć i zabezpieczyć zęby każdego potrzebującego pacjenta. Naszą dumą i wizytówką są uśmiechy naszych pacjentów, a także fakt, że wciąż do nas powracają. 
 
W szczególnych przypadkach jesteśmy w gotowości przyjechać do leżącego w domu bądź w szpitalu pacjenta, kiedy istnieje problem z transportem do naszej placówki.

śledź nas na:

umów wizytę